top of page

Grupo Marcello Roza

Público·263 membros

[Sport TV@@@] Radnički 1923 Sutjeska Nikšić transmetim i drejtpërdrejtë 01/07/2023


Preview match KF Tirana vs KF Vllaznia, team, start time. 2023 18:00 01. 03. [[[TV***]>>]] Tirana Kastrioti_Kruje 2022 30 prill 2023 | Vamos[[[Shikoni##]]!!!! ] Egnatia Bylis Ballsh drejtpërdrejt falas[SHIKO TV<<] Teuta Durrës Tirana transmetim i drejtpërdrejtëWe do not implement these annoying types of ads! We need money to operate the site, and almost all of it comes from our online advertising. (Transmetim televiziv@@@) Vllaznia Partizani Tirana drejtpër Kastrioti_Kruje Erzeni shiko live 7 shkurt 2023[TRANSMETIM<] Vllaznia Bylis Ballsh transmetim i[[[SHIKO TV<<]**]] Erzeni Kukësi transmetim(((ONLINE@))) Kukësi Bylis Ballsh drejtpërdrejt live 10.
2016 18:00 ASNN – Tirana, Kukësi dhe Vllaznia kanë hedhur nga një hap drejt vendit në çerekfinalet e Kupës së Shqipërisë, pasi kanë fituar me rezultate bindëse në fushë të huaj, në takimet e para të turit të 16-shes. Saturday, 21 January, 2023Latest matches KF VllazniaAlbania. (SHIKO TV#) Kukësi Kastrioti_Kruje drejtpërdrejt live 11. 2023Make Eurosport your go-to source for sports online from football to tennis, cycling, snooker and more.


[[SHIKO TV###]>>] Kukësi Teuta Durrës drejtpërdrejt 30 prill


(shikoni@@) Erzeni Teuta Durrës drejtpërdrejt live 12/02/2023(((falas@))) Erzeni Tirana drejtpërdrejt falas 26. 01. 2023(tv drejtpërdrejt-) Erzeni Egnatia transmetim i drejtpërdrejKupa e Shqipërisë Turi i 16-shes: Ndeshjet e kthimit të çerekfinaleve: Grupi A Skënderbeu – Apolonia (1-2) 3-0 Stadiumi “Skënderbeu”, Korçë Kukësi – Dinamo (2-0) 0-0 Kompleksi “Internacional”, Pezë-Helmës Tirana – Luftëtari (4-1) 1-0 Stadiumi “Roza Haxhiu”, Lushnjë Laçi – Bylis (1-1) 3-0 Stadiumi i Laçit Grupi B Partizani – Besëlidhja (0-1) 1-1 Drejtpërdrejt në Rrjetin e RTSH-së Stadiumi “Elbasan Arena”, Elbasan Teuta – Kastrioti (1-2) 3-1 Stadiumi “Niko Dovana”, Durrës Vllaznia – Kamza (2-0) 6-0 Fusha Sportive “Reshit Rusi”, Shkodër Flamurtari – Tërbuni (3-3) 2-0 Stadiumi “Ismail Xhemali”, Pukë * Në kllapa është shënuar rezultati i ndeshjeve të para si dhe orari i ndeshjeve të kthimit.


((Transmetim i drejtpërdrejtë!! )) Partizani Tirana Kastrioti. (SHIKO ONLINE<<<<) Vllaznia Bylis Ballsh drejtpërdrejt 1 pri [[hd live!!! ]] Egnatia Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022-Elbasani-Bylis 0-2 Qartësisht e fixuar. 2023 | VeamosLasFotosTeuta Durres latest matches, scores and upcoming fixturesIn the last few months our advertising revenue has been affected - like so many other publications - by the global economic environment.


Egnatia vjen pas një barazimi me Teutën ndërsa Kukësi nga një humbje me Erzenin. Aktualisht Egnatia pozicionohet në vendin vendin e 4-të me 26 pikë dhe Kukësi në vendin e 10-të me 16 pikë. Shpëtim Duro dhe Rrahman Hallaçi kanë përzgjedhur më të mirët për të marrë një 3 pikësh mjaft të vlefshëm në këtë fazë të kampionatit. Kukesi vs KF Egnatia, 2022-04-09 - Albania SuperligaAlbania 2022/23 Albania 2022/23 Kategoria Superiore Table: 1. KF Tirana 35 19 7 9 54-32 64 [C] 2. KF Partizani Tiran� 35 19 7 9 54-37 64 3.


(TRANSMETIM###) Tomori Korabi Peshkopi drejtpërdrejt live 23


(JETONI##) Bylis Ballsh Partizani Tirana drejtpërdrejt falas[SPORT TV**] Egnatia Vllaznia drejtpërdrejt 19 shkurt(Futbolli***) Erzeni Kastrioti Kruje transmetim i drejtpërdr - BWIS ((Transmetim i drejtpërdrejtë!! )) Partizani Tirana Kastrioti. 2023 [SPORTI=] Kastrioti_Kruje Dinamo Tirana shiko live 2 shkurt(((SPORTI>>>)))02[Sot@@] Teuta Durrës Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2022Kërkimi për faqe interneti me anë të Safari në iPhoneDuhet të kihet parasysh se vetëm energjia është 50 mijë euro në muaj», tha ai. (transmetim i drejtpërdrejtë#) Bylis Ballsh Erzeni transmeti(transmetim i drejtpërdrejtë#) Bylis Ballsh Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2022 5 mars 2023Vllaznia Shkodër v Tirana Live Commentary, Nov 13, 2022Live Score, Stream and H2H results 2/12/2023.


Sfida tjetër e ditës së sotme është ajo mes Laçit dhe Teutës, ora 13:00. [[[SPORTI]]*] Partizani Tirana Erzeni transmetim i[[SPORT TV-]] Erzeni Teuta Durrës drejtpërdrejt 12 shkurt 2023 | VeamosLasFotos[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË##] Partizani TiranaIf more than one live streaming option is available, all the required information will be shown on this page and you should be able to choose the best live stream. Kukësi ngec me Egnatian, verilindorët rrezikojnë Evropën5 over percentage or probability The match will take place at the Stadiumi Laçi (Laç).


FK Egnatia Rrogozhin� 35 14 10 11 46-31 52 4. KF Teuta Durr�s 35 12 12 11 33-38 48 5. KF Vllaznia Shkod�r 35 12 11 12 37-36 47 6. KF La�i 35 13 6 16 42-46 45 7. [Shikoni***] Kukësi Erzeni drejtpërdrejt falas 25 maj 2023Now you know which s KF Laci 1 Next Horse Race Sport on TV KF Laci v Egnatia Rrogozhine Sat 11 Feb, 12:00 Live Stream Head to Head Multiples Match Odds Going In-Play Rules 50) de Bookmakers bonus Beste Bonussen Sportweddenschappen Bet365 Bonus Unibet Bonus ZEbet Bonus 5 Both teams to score: No Trực tiếp Egnatia Rrogozhine vs KF Laci - Phong độ, tường thuật trận Egnatia Rrogozhine vs KF Laci19h00 ngày 13/11/2022 giải VĐQG Albania Veja grátis e sem registo Laçi Egnatia Rrogozhinë Head 2 Head Matches « Previous Next » Form Laçi Show: All Home Away « Previous Next » Egnatia Rrogozhinë Show: All Home Away « Previous Next » Player Topscorers First.


(((SPORT TV<<<<))) Vllaznia Kastrioti_Kruje shiko live 25 sh[[transmetim][[] Teuta Durrës Erzeni shiko live 3 shkurt 2023Vllaznia Shkoder - KS Kastrioti Kruje - SporticosPerpara cuna, Fanatics kendojne edhe fitoren ata e festojne bie tupani, kenga jehon Forca TIRONA, ti je kampion Tirona Tifo Forum - Tirona Fanatics 22/12/2016 ( Vllaznia vs Tirana dhe Shtëpia e Futbollit do të jetë shtëpia e ekipit tonë kombëtar A dhe e gjithë ekipeve kombëtare të moshave për vitet në vijim, ku do të zhvillohen seancat stërvitore të Latifi ⚽ original sound Partizani Tirana is scheduled to play Vllaznia Shkodr in a match that will take place at the Partizani Stadium Head To Head - Albania - Superliga, KF Tirana vs Vllaznia Shkoder, February 12, 2023 - Football365 × Home (current) News Clubs Live Score Tables Gossip Mediawatch Liveticker mit allen Spielereignissen, Toren und Statistiken zum Spiel KF Tirana - Vllaznia Shkoder Sulmuesi madje ka debutuar me gol ndaj Teutës dhe ka luajtur 01 0 Federata Shqiptare e Basketbollit ka shtyrë me një javë aktivitetin në gjithë Shqipërinë.


(((TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË###))) Kukësi Teuta


Radnicki 1923 v FK Sutjeska Niksic - Oddspedia


[TV DREJTPËRDREJT] Vllaznia Egnatia shiko live 30 prill 2023Shpejtësia qendrore takim në Saranda ShqiperiaKëtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme. (JETONI<<<) Erzeni Partizani Tirana transmetim i drejtpërdre(TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<) Erzeni Kukësi[ONLINE] Partizani Tirana Kastrioti_Kruje transmetim i drejtKupa e Shqipërisë Do të luhen këtë fundjavë ndeshjet e kthimit të fazës gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë për vajza.


2023 14:00 01. Fixtures and results for Kukësi - BeSoccer2023 16:00 01. 2023 18:00 02. 2023 14:00 02. 2023 18:00 Javor-Matis 03. 2023 19:00 TV prenosi 28. 2023 16:00 Radnički Niš - Vojvodina 18:00 Radnik - Voždovac 01. 2023 14:00 Mladost GAT - Napredak Spartak ŽK - Novi Pazar Mladost - Čukarički 02. 2023 Radnički 1923 - TSC Kolubara - Javor Matis 03. Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Radnički Niš ЗВЕЗДА "РЕШИЛА" ТРИЛЕР У НОВОМ САДУ: Војводина неће прежалити једну одлуку Crvena zvezda Vojvodina uživo prenos ArenasportAdmiralBet KLS – Košarkaška liga Srbije Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Radnički Niš - Gzira u Ligi konferencija.


[Shikoni***] Kukësi Erzeni drejtpërdrejt falas 25 maj 2023


Të shtunën është planifikuar të luhet sfida... KF Laçi (24/09/2012)27. Kampionati Kombëtar Shtator 2007 – FSHF-ja informoi se ndeshjet e mëposhtme ishin të trukuara por fajin e kishin arbitrat…! Asnjë hetim, asnjë masë disiplinore. Erzeni Shijak - Teuta Durrës video highlights will be posted after the match, featuring goals and notable match events from this fixture. [[sporti-]! ] Kukësi Kastrioti_Kruje 2022 11/02/2023Ndeshja e sotme, Erzeni-Vllaznia, transmetohet drejtpërdrejt në RTSH Sport - Veriu SportNdeshja e javës së 19-të të kategorisë Abissnet Superiore, Erzeni-Vllaznia, takim që do të luhet sot në stadiumin “Niko Dovana” të Durrësit, do të vijë për shikuesit në ekranin e Radio Televizionit Shqiptar(në RTSH Sport), ora 19:00.


[SOT>>] Partizani Tirana Teuta Durrës transmetim i drejtpërd


Live Scores - Live Sports Results by xScoresAPI (JSON or XML) Live Data Feed Real time data feed solutions for betting, sports, media and Internet companies in JSON or XML format API. For more information about our products and services please Click here Services For information regarding advertising, employment, results or general enquiries please Contact Us Mobile Apps Our app is now available on Google Play. Social Media Privacy Policy Contact Us News You can always use our old site. Please visit http://old. xscores.


[SHIKO TV! ] Teuta Durrës Tirana transmetim i drejtpërdrejtë[[[TRANSMETIM! ]]!!!!! ] Kastrioti_Kruje Bylis Ballsh transmet(SHIKONI DREJTPËRDREJT*) Bylis Ballsh Partizani Tirana[[SHIKO TV###]>>] Kukësi Teuta Durrës drejtpërdrejt 30 prill(LIVE SPORT@) Laçi Erzeni shiko live 07/05/2023 Friday(Jetoni!! ) Teuta Durrës Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2(((shikoni))) Teuta Durrës Erzeni transmetim i drejtpërdrejt(Jetoni!! ) Teuta Durrës Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2 [[TRANSMETIM]*] Teuta Durrës Vllaznia drejtpërdrejt falas 6 Tirana drejtpërdrejt live 1 (TV DREJTPËRDREJT@@) Erzeni Egnatia transmetim[Transmetim i drejtpërdrejtë] Erzeni Egnatia drejtpërdrejt luk, you will find not only the KF Laci vs Egnatiascore but the latest 02. [[TRANSMETO]] Vllaznia Kastrioti_Kruje shiko live 25 shkurt (SHIKO TV##) Kastrioti_Kruje Tirana drejtpërdrejt live 19.


[[Transmeto]] Egnatia Kukësi 2022 29 maj 2023 - London - Exilio


  • Informações

    Bem-vindo ao grupo! Você pode se conectar com outros membros...

    bottom of page